• CZ
  • EN
  • DE
  • PL

Kontakt

Adresa: 
Hotel VAKA
Cimburkova 4a, 612 00 Brno

GPS: 49°13'05.1"N 16°36'33.8"E

 

Hotel VAKA se nachází 2,5 km od centra města v klidné lokalitě a těsné blízkosti Nákupního Centra Královo Pole.

Monitorované parkování přímo u hotelu je pro všechny naše hosty zdarma.

Kontakty na vedení hotelu

Ing. Lukáš Vanžura, BBA
ředitel

lukas.vanzura@vakacz.com 


Ing. Michaela Kalinová
front office manager

kalinova@vakacz.com
+420 549 429 413

Fakturační údaje

VAKABRNOCZ s. r. o.
Jugoslávská 13/770
613 00, Brno
Česká Republika
IČ: 25523236

Jak se k nám dostanete:

Tramvají

Z centra města se do hotelu nejlépe dostanete autobusem č. 67 směr Jundrov. Zastávka se jmenuje NC Královo Pole a nachází 100 m od hotelu.

Autem

Z centra

Jeďte po ulici Lidická. Za lužáneckým parkem odbočte doprava na ulici Kotlářská. Na druhé světelné křižovatce odbočte doleva na ulici Sportovní. Pokračujte rovně a za benzínovou stanicí odbočte doprava směrem k Nákupnímu Centru Královo Pole. Následně je zde zákaz jet rovně k hotelu, je tedy potřeba si jej objet z leva, jak naznačuje obrázek níže:

Z Olomouce a Bratislavy

Z dálnice D1 sjeďte výjezdem 203 směrem na Svitavy a Brno-centrum. Sjeďte na výjezdu 316 směrem na Svitavy. Pokračujte stále rovně po městském okruhu. Jakmile projedete tunelem, sjeďte z městského okruhu na třetím výjezdu směrem na centrum a nákupní zónu. Na kruhovém objezdu vyjeďte druhým výjezdem a za hotelem Noem Arch odbočte doleva.

Z Prahy

Z dálnice D1 sjeďte na výjezdu 190 směr Svitavy a Výstaviště. Pokračujte stále rovně po silnici směrem na Svitavy. Projedete Pisáreckým tunelem a následně Královopolským tunelem. Po výjezdu z druhého tunelu se držte vpravo a hned odbočte vlevo směrem do centra. Na prvním kruhovém objezdu vyjeďte druhým výjezdem a na druhém kruhovém objezdu vyjeďte prvním výjezdem a za hotelem Noem Arch odbočte doleva.

Partneři

Hotel Vaka v Brně hodnocení